Net Çözüm Büro Makineleri ve Bilişim Hizmetleri


netcozum-logo

Firmamız 2009 yılından bu yana İzmir’de kurumsal müşterilerine bilişim ve baskı çözümleri hizmetleri sağlamaktadır. Profesyonel fotokopi makineleri, yazıcılar, sarf malzeme tedarik ve servis hizmetleri sağlıyoruz.

FOTOKOPİ MAKİNELERİ, YAZICILAR VE BU ÜRÜNLERE BAĞLI HİZMETLER GRUBU:

Profesyonel fotokopi makineleri ve yazıcılar için yalnızca İzmir bölgesinde satış yapabildiğimiz için bazı ürünlerin fiyatlarını yayınlayamıyoruz. Teknoizmir.com web sitemizde fiyat bilgisi yer almayan ürünler için lütfen fiyat teklifi isteyiniz. Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız en kısa sürede ihtiyacınıza en uygun çözümün fiyat teklifini gönderecektir. Fotokopi makineleri ve yazıcılar için İzmir’de bulunan müşterilerimiz için ücretsiz teslimat, kurulum ve eğitim hizmeti sağlamaktayız. Satın aldığınız ürün “yerinde servis hizmeti” kapsamında ise garanti süresi boyunca ve garanti süresi bitiminden sonra firmamızdan kesintisiz destek ve servis hizmetleri sağlayabilirsiniz.

BİLGİ İŞLEM ÜRÜN VE HİZMETLERİ GRUBU:

Net Çözüm Bilişim Hizmetleri olarak bilgi işlem servis, destek ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktayız. Bilgi işlem ürünleri grubunda satış hizmetlerimiz yalnızca projelendirme yoluyla yapılmaktadır. İşletmenizin sunucu, istemci, network ve bunlara bağlı diğer sistemleri için firmamızdan yerinde servis ve destek hizmetleri sağlayabilirsiniz.

Net Çözüm Bilişim Hizmetleri - www.net-cozum.com